Energiaremontti

Lari Paavolainen, myyntipäällikkö (pk-seutu)
+358 40 632 4489
lari.paavolainen@leasegreen.fi

Erityisosaaminen

  • Energiatehokkuus ja olosuhteet
  • Taloyhtiöiden energiaremontit
  • Projektinhallinta
Ilkka Mäkelä, myyntipäällikkö (Tampereen seutu)
+358 487 4819
ilkka.makela@leasegreen.com

Erityisosaaminen

  • Taloyhtiöiden energiaremontit
  • Energiatehokkuus
  • Projektinhallinta
Niko Tahvanainen, asiakkuuspäällikkö (Turun seutu)
+358 46 922 7643
niko.tahvanainen@leasegreen.com

Erityisosaaminen

  • Taloyhtiöiden energiaremontit
  • Energiatehokkuus
  • Projektinhallinta
Sami Läntinen, asiakkuusjohtaja
+358 45 138 7138
sami.lantinen@leasegreen.com

Erityisosaaminen

  • Projektinhallinta
  • Energiatehokkuus ja olosuhteiden hallinta
  • Johtaminen
Salla Sorokin, tiimipäällikkö (suunnittelu)
+358 50 355 1144
salla.sorokin@leasegreen.fi

Erityisosaaminen

  • Suunnittelu
  • Sähkö-, ilmanvaihto- ja lämmöntuotantoratkaisut
  • Energiatehokkuus
Jussi Toivonen, johtaja (projektit)
+358 50 560 8434
jussi.toivonen@leasegreen.fi

Erityisosaaminen

  • Projektinhallinta ja toteutus
  • Laadun varmistaminen
  • Johtaminen
Essi Boije af Gennäs, johtaja (toiminnan varmistus)
+358 50 469 5494
essi.boijeafgennas@leasegreen.fi

Erityisosaaminen

  • Energiatehokkuus
  • Projektinhallinta
  • Johtaminen
Juha Kankaanpää, HVAC-suunnittelija
juha.kankaanpaa@leasegreen.fi
Matias Ranta-Korpi, energiatehokkuusasiantuntija
matias.ranta-korpi@leasegreen.fi
Sami Källi, projektipäällikkö
sami.kalli@leasegreen.fi
Sanna Siri, energiatehokkuusasiantuntija
sanna.siri@leasegreen.com
Tilda Vuorisalo, projektipäällikkö
tilda.vuorisalo@leasegreen.com
Timo Vihavainen, projektipäällikkö
timo.vihavainen@leasegreen.fi

Taloyhtiön paras investointi: laske oman talosi energiansäästö nyt

LeaseGreenin ja OP:n Energiaremontti-palvelu tarjoaa taloyhtiöille mahdollisuuden energiajärjestelmän modernisointiin helposti, edullisesti ja turvallisesti. Tutustu palveluun, syötä oman taloyhtiösi tiedot järjestelmään ja laske taloyhtiösi säästöpotentiaali.

ENERGIAREMONTTI.FI